KONST / Litografier / Färglitografi 13168356
nr 1316 8356
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, 2000. Motivet: 37x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 30 mars 2020
kl 19:32:08
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö